Bilety

Jeżeli posiadasz na wymianę lub sprzedaż jakieś pamiątki Widzewa których nie ma na stronie
proszę o kontakt na maila


widzewmania@gmail.com

Widzew: Liga - dom
powrót na górę strony

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 0:1 21.06.1987
Widzew Łódź - ŁKS Łódź 1:0 26.08.1987
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1:1 27.08.1988
Widzew Łódź - GKS Jastrzębie 0:0 10.09.1988
Widzew Łódź - Stal Mielec 0:0 28.09.1988
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 0:0 08.10.1988
Widzew Łódź - Legia Warszawa 0:0 22.10.1988
Widzew Łódź - Szombierki Bytom 2:0 18.03.1989
Widzew Łódź - Górnik Zabrze 1:0 10.06.1989
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 1:2 21.06.1989.
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 0:1 12.08.1989
Widzew Łódź - Motor Lublin 0:0 04.03.1990
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 0:0 22.04.1990
Widzew Łódź - Stal Mielec 0:0 16.05.1990
Widzew Łódź - Szombierki Bytom 1:1 04.08.1990
Widzew Łódź - Stal Rzeszów 5:0 10.03.1991
Widzew Łódź - Miedź Legnica 4:0 20.03.1991
Widzew Łódź - Polonia Bytom 2:1 12.05.1991
Widzew Łódź - Raków Częstochowa 0:0 01.06.1991
Widzew Łódź - Stilon Gorzów 1:1 15.06.1991
Widzew Łódź - Igloopol Dębica 5:0 27.07.1991
Widzew Łódź - GKS Katowice 2:0 10.08.1991
Widzew Łódź - ŁKS Łódź 1:1 24.08.1991
Widzew Łódź - Olimpia Poznań 3:0 01.09.1991
Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 1:1 14.09.1991
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 4:0 28.09.1991
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 0:1 19.10.1991
Widzew Łódź - Wisła Kraków 3:2 26.10.1991
Widzew Łódź - Lech Poznań 2:2 16.11.1991
Widzew Łódź - Motor Lublin 3:0 11.04.1992
Widzew Łódź - Hutnik Kraków 3:3 25.04.1992
Widzew Łódź - Legia Warszawa 3:0 02.05.1992
Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz 2:1 15.08.1992
Widzew Łódź - Wisła Kraków 2:0 23.08.1992
Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg 3:0 02.09.1992
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 2:2 12.09.1992
Widzew Łódź - Legia Warszawa 2:0 04.10.1992
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 3:3 17.10.1992
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 2:0 07.11.1992
Widzew Łódź - Lech Poznań 0:3 21.11.1992
Widzew Łódź - Szombierki Bytom 1:0 06.03.1993
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 2:1 20.03.1993
Widzew Łódź - Stal Mielec 1:2 12.05.1993
Widzew Łódź - ŁKS Łódź 0:1 25.09.1993
Widzew Łódź - Legia Warszawa 1:1 09.04.1994
Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 2:1 06.08.1994
Widzew Łódź - Sokół Pniewy 0:2 10.09.1994
Widzew Łódź - Legia Warszawa 1:1 27.11.1994
Widzew Łódź - Warta Poznań 2:0 04.03.1995
Widzew Łódź - Olimpia Poznań 2:1 18.03.1995
Widzew Łódź - ŁKS Łódź 1:0 15.04.1995
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 1:1 31.05.1995
Widzew Łódź - ŁKS Łódź 3:1 26.08.1995
Widzew Łódź - Legia Warszawa 1:1 28.10.1995
Widzew Łódź - Górnik Zabrze 4:1 30.03.1996
Widzew Łódź - Raków Częstochowa 4:1 14.04.1996
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 5:0 04.05.1996
Widzew Łódź - GKS Katowice 1:0 15.05.1996
Widzew Łódź - Stal Mielec 4:1 26.05.1996
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 1:0 12.06.1996
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 27.07.1996
Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 4:0 03.08.1996
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 3:0 25.08.1996
Widzew Łódź - Lech Poznań 2:2 15.09.1996
Widzew Łódź - Legia Warszawa 1:0 16.11.1996
Widzew Łódź - ŁKS Łódź 0:1 05.03.1997
Widzew Łódź - GKS Bełchtów 1:0 15.03.1997
Widzew Łódź - Raków Częstochowa 5:1 25.06.1997
Widzew Łódź - Odra Wodzisław 2:0 15.10.1997
Widzew Łódź - Dyskobolia Grodzisk 2:3 07.03.1998
Widzew Łódź - GKS Katowice 2:0 09.05.1998
Widzew Łódź - Legia Warszawa 1:0 20.05.1998
Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 5:0 17.10.1998
Widzew Łódź - Lech Poznań 3:0 30.10.1998
Widzew Łódź - Legia Warszawa 3:2 18.04.1999
Widzew Łódź - Wisła Kraków 1:0 12.05.1999
Widzew Łódź - ŁKS Łódź 5:0 29.05.1999
Widzew Łódź - Polonia Warszawa 1:1 21.07.1999
Widzew Łódź - Wisła Kraków 3:4 31.07.1999
Widzew Łódź - Amica Wronki 3:2 29.08.1999
Widzew Łódź - Odra Wodzisław 1:1 19.09.1999
Widzew Łódź - Ruch Radzionków 2:1 17.10.1999
Widzew Łódź - ŁKS Łódź 2:0 19.03.2000
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 2:1 01.04.2000
Widzew Łódź - Legia Warszawa 3:2 15.04.2000
Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 2:2 27.05.2000
Widzew Łódź - Orlen Płock 3:2 29.07.2000
Widzew Łódź - Legia Warszawa 12.08.2000
Widzew Łódź - Ruch Radzionków 3:1 26.08.2000
Widzew Łódź - Górnik Zabrze 1:0 30.09.2000
Widzew Łódź - Odra Wodzisław 4:1 22.10.2000
Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 1:1 04.11.2000
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 1:0 10.03.2001
Widzew Łódź - Wisła Kraków 3:0 30.03.2001
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 1:0 14.04.2001
Widzew Łódź - Dyskobolia Grodzisk 1:2 28.04.2001
Widzew Łódź - Amica Wronki 0:1 02.05.2001
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 1:0 09.05.2001
Widzew Łódź - Polonia Warszawa 19.05.2001
Widzew Łódź - GKS Katowice 09.06.2001
Widzew Łódź - Wisła Kraków 3:2 04.08.2001
Widzew Łódź - Górnik Zabrze 1:2 18.08.2001
Widzew Łódź - Polonia Warszawa 0:3 18.08.2001
Widzew Łódź - GKS Katowice 2:0 22.09.2001
Widzew Łódź - Odra Wodzisław 1:2 13.10.2001
Widzew Łódź - KSZO Ostrowiec 27.10.2001
Widzew Łódź - RKS Radomsko 2:2 17.11.2001
Widzew Łódź - KSZO Ostrowiec 2:0 02.03.2002
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 2:0 20.03.2002
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 2:0 06.04.2002
Widzew Łódź - Dyskobolia Grodzisk 1:1 20.04.2002
Widzew Łódź - Górnik Zabrze 2:0 24.04.2002
Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 4:1 05.05.2002
Widzew Łódź - Odra Wodzisław 03.08.2002
Widzew Łódź - Polonia Warszawa 3:2 18.08.2002
Widzew Łódź - Amica Wronki 1:1 03.09.2002
Widzew Łódź - Lech Poznań 2:2 13.09.2002
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 2:0 29.09.2002
Widzew Łódź - Dyskobolia Grodzisk 0:2 19.10.2002
Widzew Łódź - Wisła Kraków 2:4 17.11.2002
Widzew Łódź - Wisła Płock 1:0 05.04.2003
Widzew Łódź - Szczakowianka J. 1:0 19.04.2003
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 2:0 03.05.2003
Widzew Łódź - Legia Warszawa 1:3 17.05.2002
Widzew Łódź - Górnik Zabrze 1:0 24.05.2003
Widzew Łódź - KSZO Ostrowiec 2:1 03.06.2003
Widzew Łódź - Świt Nowy Dwór Maz. 2:2 09.08.2003
Widzew Łódź - GKS Katowice 1:2 17.08.2003
Widzew Łódź - Górnik Łęczna 0:1 30.08.2003
Widzew Łódź - Lech Poznań 1:1 21.09.2003
Widzew Łódź - Amica Wronki 2:2 25.10.2003
Widzew Łódź - Legia Warszawa 0:1 07.11.2003
Widzew Łódź - Odra Wodzisław 0:1 27.03.2004
Widzew Łódź - Wisła Płock 2:1 23.05.2004
Widzew Łódź -Dyskobolia Grodzisk0:1 11.06.2004
Widzew Łódź - Korona Kielce 1:3 07.08.2004
Widzew Łódź - Szczakowianka Jaworzno 1:0 21.08.2004
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 2:1 01.09.2004
Widzew Łódź - Świt Nowy Dwór Maz. 1:0 18.09.2004
Widzew Łódź - KSZO Ostrowiec 2:0 02.10.2004
Widzew Łódź - Piast Gliwice 2:1 16.10.2004
Widzew Łódź - MKS Mława 30.10.2004
Widzew Łódź - Kujawiak Włocławek 2:1 13.11.2004
Widzew Łódź - Arka Gdynia 12.03.2005
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 1:2 31.03.2005
Widzew Łódź - Radomiak Radom 3:0 09.04.2005
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1:2 20.04.2005
Widzew Łódź - Górnik Polkowice 1:1 23.04.2005
Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 07.05.2005
Widzew Łódź - RKS Radomsko 4:0 21.05.2005
Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 2:0 01.06.2005
Widzew Łódź - ŁKS Łódź 08.06.2005
Widzew Łódź - Odra Wodzisław 1:3 16.06.2005
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 2:0 31.07.2005
Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 5:2 06.08.2005
Widzew Łódź - Drwęca Nowe Miasto Lub. 1:0 02.09.2005
Widzew Łódź - Piast Gliwice 16.09.2005
Widzew Łódź - ŁKS Łódź 2:2 01.10.2005
Widzew Łódź - Świt Nowy Dwór 4:0 15.10.2005
Widzew Łódź - KSZO Ostrowiec 4:1 29.10.2005
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1:0 12.11.2005
Widzew Łódź - Lechia Gdańsk 4:0 29.03.2006
Widzew Łódź - Heko Czermno 1:0 08.04.2006
Widzew Łódź - Radomiak Radom 2:2 22.04.2006
Widzew Łódź - Polonia Bytom 0:1 06.05.2006
Widzew Łódź - Szczakowianka Jaworzno 1:0 13.05.2006
Widzew Łódź - Górnik Polkowice 21.05.2006
Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz 2:0 31.05.2006
Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 10.06.2006
Widzew Łódź - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2:1 28.07.2006
Widzew Łódź - ŁKS Łódź 2:1 11.08.2006
Widzew Łódź - Arka Gdynia 1:1 26.08.2006
Widzew Łódź - Korona Kielce 0:1 16.09.2006
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 0:1 30.09.2006
Widzew Łódź - Lech Poznań 3:2 20.10.2006
Widzew Łódź - Legia Warszawa 0:1 27.10.2006
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 0:2 10.11.2006
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 0:3 11.03.2007
Widzew Łódź - Wisła Kraków 22.04.2007
Widzew Łódź - Górnik Łęczna 3:0 06.05.2007
Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1:3 26.05.2007
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 05.08.2007
Widzew Łódź - Wisła Kraków 1:3 18.08.2007
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 2:2 01.09.2007
Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2:0 22.09.2007
Widzew Łódź - ŁKS Łódź 05.10.2007
Widzew Łódź - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 1:0 27.10.2007
Widzew Łódź - Korona Kielce 0:2 11.11.2007
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 1:1 01.12.2007
Widzew Łódź - Lech Poznań 1:1 07.03.2008
Widzew Łódź - Górnik Zabrze 2:1 10.05.2008
Widzew Łódź - Flota Świnoujście 3:1 16.08.2008
Widzew Łódź - GKP Gorzów Wielkopolski 3:0 30.08.2008
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 2:1 14.09.2008
Widzew Łódź - GKS Katowice 1:0 08.10.2008
Widzew Łódź - Motor Lublin 0:0 14.11.2008
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 1:0 22.03.2009
Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 01.05.2009
Widzew Łódź - Znicz Pruszków 2:0 24.05.2009
Widzew Łódź - ŁKS Łódź 2:1 14.08.2009
Widzew Łódź - Warta Poznań 1:0 23.08.2009
Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 01.05.2010
Widzew Łódź - Górnik Zabrze 3:0 05.06.2010
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 5:2 18.09.2010
Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2:2 12.11.2010
Widzew Łódź - Górnik Zabrze 4:0 27.11.2010
Widzew Łódź - Polonia Bytom 3:1 23.04.2011

Widzew: Liga - wyjazd

powrót na górę strony

ŁKS Łódź - Widzew Łódź 1:1 05.09.1979
Motor Lublin - Widzew Łódź 2:0 29.07.1989
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 2:2 12.09.1990
Hutnik Warszawa - Widzew Łódź 0:1 14.10.1990
Szombierki Bytom - Widzew Łódź 3:2 16.03.1991
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 1:0 18.05.1991
Zagłębie Wałbrzych - Widzew Łódź 1:2 19.06.1991
Stal Mielec - Widzew Łódź 0:1 03.08.1991
Hutnik Kraków - Widzew Łódź 2:0 28.08.1991
Legia Warszawa - Widzew Łódź 1:0 07.09.1991
Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź 3:0 21.09.1991
Górnik Zabrze - Widzew Łódź 1:0 24.11.1991
Igloopol Dębica - Widzew Łódź 1:2 14.03.1992
ŁKS Łódź - Widzew Łódź 2:0 17.04.1992
Olimpia Poznań - Widzew Łódź 29.04.1992
Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź 0:1 09.05.1992
Wisła Kraków - Widzew Łódź 03.06.1992
Lech Poznań - Widzew Łódź 3:3 13.06.1992
Szombierki Bytom - Widzew Łódź 0:1 09.08.1992
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 1:1 19.08.1992
ŁKS Łódź - Widzew Łódź 3:3 29.08.1992
GKS Katowice - Widzew Łódź 1:3 14.11.1992
Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:1 08.05.1993
Ruch Chorzów - Widzew Łódź 0:2 22.05.1993
Lech Poznań - Widzew Łódź 3:1 28.07.1993
Hutnik Kraków - Widzew Łódź 0:1 21.11.1993
Hutnik Kraków - Widzew Łódź 1:2 20.11.1994
Stomil Olsztyn - Widzew Łódź 11.03.1995
GKS Katowice - Widzew Łódź 22.03.1995
Sokół Pniewy - Widzew Łódź 08.04.1995
Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:0 14.06.1995
Raków Częstochowa - Widzew Łódź 0:1 30.08.1995
GKS Bełchatów - Widzew Łódź 1:4 30.09.1995
GKS Katowice - Widzew Łódź 1:4 14.10.1995
Stal Mielec - Widzew Łódź 1:2 04.11.1995
Olimpia Gdańsk - Widzew Łódź 1:7 20.04.1996
Stomil Olsztyn - Widzew Łódź 0:1 28.04.1996
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1:2 19.05.1996
Lech Poznań - Widzew Łódź 1:1 05.06.1996
Sokół Tychy - Widzew Łódź 0:3 - 07.05.1997
Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:3 18.06.1997
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 0:2 20.08.1997
Petrochemia Płock - Widzew Łódź 1:0 13.09.1997
Wisła Kraków - Widzew Łódź 6:0 18.04.1998
ŁKS Łódź - Widzew Łódź 0:1 14.11.1998
Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:1 11.09.1999
Petro Płock - Widzew Łódź 25.09.1999
Odra Wodzisław - Widzew Łódź 2:0 22.04.2000
Lech Poznań - Widzew Łódź 3:5 06.05.2000
Wisła Kraków - Widzew Łódź 2:2 05.08.2000
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3:0 14.10.2000
GKS Katowice - Widzew Łódź 3:1 11.11.2000
Orlen Płock - Widzew Łódź 4:1 17.03.2001
Legia Warszawa - Widzew Łódź 06.04.2001
Odra Wodzisław - Widzew Łódź 2:2 12.05.2001
Odra Wodzisław - Widzew Łódź 2:0 11.08.2001
KSZO Ostrowiec - Widzew Łódź 3:0 25.08.2001
Wisła Kraków - Widzew Łódź 2:0 30.09.2001
Górnik Zabrze - Widzew Łódź 1:1 20.10.2001
Polonia Warszawa - Widzew Łódź 3:0 03.11.2001
Górnik Zabrze - Widzew Łódź 1:1 16.03.2002
Stomil Olsztyn - Widzew Łódź 23.03.2002
RKS Radomsko - Widzew Łódź 1:0 30.03.2002
KSZO Ostrowiec - Widzew Łódź 14.04.2002
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1:1 27.04.2002
GKS Katowice - Widzew Łódź 1:0 11.08.2002
Wisła Płock - Widzew Łódź 3:2 24.08.2002
Szczakowianka Jaworzno -Widzew Łódź1:0 21.09.2002
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 06.10.2002
Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:0 25.10.2002
Górnik Zabrze - Widzew Łódź 4:0 09.11.2002
KSZO Ostrowiec - Widzew Łódź 22.11.2002
Odra Wodzisław - Widzew Łódź 5:1 19.03.2003
Polonia Warszawa - Widzew Łódź 1:0 22.03.2003
Amica Wronki - Widzew Łódź 1:0 09.04.2003
Lech Poznań - Widzew Łódź 2:1 12.04.2003
Górnik Zabrze - Widzew Łódź 3:3 18.10.2003
Wisła Płock - Widzew Łódź 3:1 29.10.2003
Dyskobolia Grodzisk - Widzew Łódź 2:0 22.11.2003
Świt Nowy Dwór Maz. - Widzew Łódź .13.03.2004
Dospel Katowice - Widzew Łódź 2:0 20.03.2004
Górnik Łęczna - Widzew Łódź 2:1 03.04.2004
Lech Poznań - Widzew Łódź 1:1 18.04.2004
Wisła Kraków - Widzew Łódź 3:1 02.05.2004
Amica Wronki - Widzew Łódź 6:0 15.05.2004
Arka Gdynia - Widzew Łódź 1:0 31.07.2004
GKS Bełchatów - Widzew Łódź 4:1 13.08.2004
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 1:1 05.09.2004
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź 0:2 25.09.2004
RKS Radomsko - Widzew Łódź 10.10.2004
Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź 1:2 24.10.2004
ŁKS Łódź - Widzew Łódź 2:2 05.11.2004
Ruch Chorzów - Widzew Łódź 1:3 16.04.2005
Świt Nowy Dwór Maz. - Widzew Łódź 2:1 30.04.2005
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 2:1 13.08.2005
Heko Czermno - Widzew Łódź 1:1 28.08.2005
Radomiak Radom - Widzew Łódź 2:3 11.09.2005
ŁKS Łódź - Widzew Łódź 1:3 10.05.2006
KSZO Ostrowiec - Widzew Łódź 0:2 24.05.2006
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 2:1 03.06.2006
GKS Bełchatów - Widzew Łódź 1:0 04.08.2006
Górnik Łęczna - Widzew Łódź 1:5 14.10.2006
Odra Wodzisław - Widzew Łódź 3:0 04.11.2006
Cracovia Kraków - Widzew Łódź 2:1 18.11.2006
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Widzew Łódź 03.03.2007
ŁKS Łódź - Widzew Łódź 16.03.2007
Korona Kielce - Widzew Łódź 3:0 17.04.2007
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 0:1 28.04.2007
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 4:2 22.05.2007
Lech Poznań - Widzew Łódź 1:0 24.08.2007
Legia Warszawa - Widzew Łódź 3:1 14.09.2007
Polonia Bytom - Widzew Łódź 1:1 20.10.2007
Ruch Chorzów - Widzew Łódź 1:1 15.03.2008
ŁKS Łódź - Widzew Łódź 2:0 11.04.2008
Odra Opole - Widzew Łódź 0:1 24.10.2008
Flota Świnoujście - Widzew Łódź 28.03.2009
GKS Katowice - Widzew Łódź 3:2 16.05.2009
Wisła Płock - Widzew Łódź 1:2 30.05.2009
Dolcan Ząbki - Widzew Łódź 1:0 29.08.2009
Motor Lublin - Widzew Łódź 02.09.2009
Górnik Zabrze - Widzew Łódź 0:1 30.10.2009


Widzew: Puchary Polskie

powrót na górę strony

I runda: Terpol Sieradz - Widzew Łódź 0:1 21.08.1991
1/16 finału: Widzew Łódź - Hutnik Kraków 3:1 04.09.1991
Ćwierćfinał: Widzew Łódź - Górnik Zabrze 0:1 18.03.1992
Ćwierćfinał - rewanż: Górnik Zabrze - Widzew Łódź 1:0 01.04.1992
1/8 finału: Widzew Łódź - Ruch Chorzów 2:0 11.11.1992
Półfinał: GKS Bełchatów - Widzew Łódź 2:1 29.05.1996
Superpuchar Polski: Widzew Łódź - Ruch Chorzów 0:0 karne 5-4 20.07.1996
1/8 finału: Widzew Łódź - Raków Częstochowa 5:1 13.11.1996
Ćwierćfinał: Petrochemia Płock - Widzew Łódź 2:3 10.04.1997
1/8 finału: KS Myszków - Widzew Łódź 1:3 8.03.2000
Ćwierćfinał: Widzew Łódź - RKS Radomsko 3:1 2.04.2000
Ćwierćfinał - rewanż: RKS Radomsko - Widzew Łódź 2:0 9.04.2000
8 finału: Orlen Płock - Widzew Łódź 3:2 10.11.2001
1/16 finału: Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 1:2 2002 15:00
I runda: Korona Kielce - Widzew Łódź 3:0 3.08.2004
I runda: Warta Sieradz - Widzew Łódź 3:2 2005 16:00
1/16 fianłu: Widzew Łódź - Cracovia Kraków 0:2 2006 19:00
1/8 finału - rewanż: Odra Wodzisław - Widzew Łódź 1:0 1999 19:00
1/8 finału: Widzew Łódź - Amica Wronki 2:2 30.08.2000
1/16 finału: Odra Wodzisław - Widzew Łódź 4:1 08.08.2001
Korona Kielce - Widzew Łódź 1:2 21.11.2006
Cracovia Kraków - Widzew Łódź 2:3 2.10.2007


Widzew: Puchary Europejskie

powrót na górę strony

1/16 finału: Widzew Łódź - Juventus Turyn 3:1 22.10.1980
1/32 finału: Widzew Łódź - Eintracht Frankfurt 2:2 16.09.1992
Runda wstępna: Bangor City - Widzew Łódź 0:4 08.08.1995
1/32 finału: Widzew Łódź - Czernomorec Odessa 1:0 26.09.1995
Runda wstępna: Widzew Łódź - Broendby IF Kopenhaga 2:1 07.08.1996
Widzew Łódź - Atletico Madryt 1:4 25.09.1996
Widzew Łódź - Steaua Bukareszt 2:0 30.10.1996
Widzew Łódź - Borussia Dortmund 2:2 20.11.1996
Runda wstępna: Widzew Łódź - Neftczi Baku 8:0 30.07.1997
Runda eliminacyjna: Widzew Łódź - AC Parma 1:3 13.08.1997
Runda eliminacyjna: AC Parma - Widzew Łódź 4:0 27.08.1997
I runda: Widzew Łódź - Udinese Calcio 1:0 16.09.1997
II runda wstępna: Widzew Łódź - Litex Łowecz 4:1 04.08.1999
III runda wstępna: Widzew Łódź - Fiorentina 0:2 25.08.1999
I runda: Skonto Ryga - Widzew Łódź 1:0 16.09.1999
I runda: Widzew Łódź - Skonto Ryga 2:0 30.09.1999
II runda: Widzew Łódź - AS Monaco 1:1 21.10.1999


Widzew: Inne

powrót na górę strony

Widzew - Werder Bremen 06.11.2001
Widzew - Ruch 13.07.2002
Cracovia - Widzew 12.07.2003
Widzew96 - Widzew 2007 13.10.2007
Polska - Jugosławia 28.03.1990
Polska - Białoruś 07.10.2000
Spodek 96
Spodek 97
Remes 97


Ligi zagraniczne

powrót na górę strony

AC Parma Bari 01/02
Almera Club de Futbol S.A.D. San Pedro 28.12.97
Aston Villa Newcastle United 31.01.98
Athletic Club U.D. Las Palmas
Bayern Monachium Andrlecht 10.12.03 CL
Bayern Monachium Arminia Bielefeld 02/03
Bayern Monachium Borussia Dortmund 03/04
Bayern Monachium Celtic 17.09.03 CL
Bayern Monachium Deportivo La Coruna 18.10.02 CL
Bayern Monachium Eintracht 03/04
Bayern Monachium FC Nurnberg 03/04
Bayern Monachium Hannower 96 02/03
Bayern Monachium Hansa Rostock 03/04
Bayern Monachium Hertha Berlin 03/04
Bayern Monachium HSV 03/04
Bayern Monachium Olimpique Lyon 05.11.03 CL
Bayern Monachium VFL Wolfsburg 03/04
Chelsea Preston North End FA Cup 5 runda
Czechy Białoruś 16.??.02 U-21
Czechy Irlandia??? 25.03.98
Czechy Jugosławia 06.09.02 U-21
Czechy Kanada 15.11.03
Czechy Szkocja 09.06.99 El Euro 2000
Eintracht FC Koln 93/94
FC Erzgebirge 1. FSV Mainz 05 31.10.03
FC Erzgebirge 30.08.03
FC Sperfund Zenit St. Petersburg 10.08.04
FCSG St. Gallen Valencia CF 05.08.03
Glasgow Rangers West Enclosure 00/01
Hannover 96 Sv Meppen 95-96
HC Zlin HC Sparta 21.01.01 hokej
Hearts Aberdeen 29.01.05
Herfolge 20.03.05
Hertha Berlin 1. FC Kaiserslautern 23.04.04
Hertha Berlin 1. FC Kaiserslautern 23.05.03
Hertha Berlin 1. FC Koln 21.05.04
Hertha Berlin 1. FC Nurnberg 04.10.02
Hertha Berlin Bayer 04 Leverkusen 25.10.02
Hertha Berlin Bayer 04 Leverkusen 17.10.03
Hertha Berlin Borussia Dortmund 24.01.03
Hertha Berlin Borussia Dortmund 07.05.04
Hertha Berlin Borussia Monchengladbach 97/98
Hertha Berlin Eintracht 20.01.04
Hertha Berlin FC Kaiserslautern 29.10.99
Hertha Berlin FC Schalke 04 07.02.03
Hertha Berlin FC Schalke 04 28.11.03
Hertha Berlin Galatasaray 21.07.03
Hertha Berlin Hannover 96 25.04.03
Hertha Berlin Hannover 96 12.09.03
Hertha Berlin Hansa Rostock 09.11.02
Hertha Berlin Hansa Rostock 02.04.04
Hertha Berlin HSV 16.02.00
Hertha Berlin S.C. Freiburg 15.08.03
Hertha Berlin TSV 1860 Monachium 06.03.03
Hertha Berlin TSV 1860 Monachium 12.12.03
Hertha Berlin VFB Stuttgart 16.08.02
Hertha Berlin VfL Bochum 04.03.04
Hertha Berlin VFL Wolfsburg 06.12.02
Hertha Berlin VFL Wolfsburg 08.04.04
Hertha Berlin Werder Bremen 22.11.02
Hertha Berlin Werder Bremen 01.08.03
HSV FC Schalke 04 07.11.04
HSV Hannover 96 04.12.04
HSV Hannower96 90/91
HSV VFL Wolfsburg 21.11.04
Inter 01/02
Intradesbiljett Paasylippu Fribiljett Vapaalippu
Juventus Cagliari 95/96
Metrostars Chivas 17.10.01
Milan Juventus 02/03
NAC FC Utrecht 06.05.01
QPR Lutown Town 27.03.04
Rayo Vallecano 16.01.94
S.C. Verl 1924 e.V
Slavia Praga Czechy 03.06.03
Slovan Liberec Roda Kerkrade
Sparta Praga Ferencvaros 25.08.04
Sparta Praga Viktoria Żiwkow 19.10.02
Sparta Praga Viktoria Żiwkow 28.05.01
Sturm Graz FC Livingston 19.09.02
Sturm Graz Rapid Wiedeń 07.08.03
Sturm Graz Rapid Wiedeń 14.04.04
Sturm Graz Levski Sofia 31.10.02
TFC montpellier 04.10.03
Uzbekistan Ciny 19.10.01 el. MŚ
Valmieras Futbola Klubs
Viktoria Żiwkow Banik Ostrava 1998
Villarreal Valencia CF 14.05.04
16.09.01 MŚ siatkówka
Jugosławia Polska 09.09.01 MŚ siatkówka
Spartak Trnava MSK Zilina 02.08.03
Plymouth Argyle Cheltenham 01.01.03
Feyenoord Rotterdam 92/93
Newcastle Hertha Berlin 01.08.08
Victoria Plen FK Teplice 30.08.08
VfB Stuttgart VfL Bochum 08.11.96
Rapid UTA 08.05.02
VfL Wolfsburg CSKA Moskwa 15.09.09 CL


Reprezentacja Polski

powrót na górę strony

Polska - Albania: 29.05.05
Polska - Belgia: 21.08.02
Polska - Finlandia: 26.04.00
Polska - Finlandia: 02.09.06
Polska - Grecja: 29.05.04
Polska - Gruzja: 14.06.97
Polska - Niemcy: 04.09.96
Polska - Norwegia: 01.09.01
Polska - Nowa Zelandia: 16.10.02
Polska - Rosja: 27.05.98
Polska - Serbia i Czartnogóra: 16.11.03
Polska - Szwecja: 10.09.03
Polska - Węgry: 29.03.03
Polska - Włochy: 02.04.97
Polska - Ukraina: 06.10.01
Polska - Irlandia Pn: 05.09.09
Polska - Czechy:
Portugalia - Polska: 08.09.07
Słowenia - Polska: 09.09.09
Ukraina - Polska:


Puchary Europejskie

powrót na górę strony

Amica Wronki - Alania Wladikavkaz : 28.09.2000r.
Amica Wronki - Atletico Madryd: 04.11.99
Amica Wronki - FK Ventspils : 30.09.2004r.
Amica Wronki - Glasgow Rangers : 21.10.2004r.
Amica Wronki - TNS: 15.08.2002
Anderlecht - Wisła Kraków : 13.08.2003
Dynamo Tbilisi - Wisła Kraków : 30.09.2004r.
Girondins Bordeaux - Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. : 03.03.2004r.
Grazer AK - Amica Wronki : 04.11.2004r.
Inter Mediolan - Legia Warszawa : 05.11.1986r.
Lazio Rzym - Wisła Kraków : 20.02.2003r.
Legia Warszawa - Schalke O4 Gelsenkirchen : 29.10.2002r.
Legia Warszawa - Besiktas Stambuł : 15.10.1996r.
ŁKS - Monaco: 15.09.1998
NEC Nijmegen - Wisła Kraków : 15.10.2003r.
Odra Wodzisław - Shamrock Reovers: 21.06.03
Odra Wodzisław - Dynamo Mińsk : 20.06.2004r.
Omonia Nikozja - Wisła Kraków : 06.08.2003r.
Panathinaikos Ateny - Polonia Warszawa : 23.08.2000r.
Parma AC - Wisła Kraków : 03.11.1998r.
Polonia Warszawa - Dinamo Bukareszt : 02.08.2000r.
Polonia Warszawa - Panathinaikos Ateny : 09.08.2000r.
Polonia Warszawa - Porto: 03.10.2002
Polonia Warszawa - Sliema Wanderers: 29.08.02
Polonia Warszawa - Dinamo: 02.10.2000
Polonia Warszawa - FC Tobol Kostanay : 22.06.2003r.
Polonia Warszawa - Total Network Solutions : 09.08.2001r.
Polonia Warszawa - Vasas Budapeszt : 17.07.1999r.
Ruch Chorzów - Orgryte Idrottssallskap : 11.07.1998r.
Schalke 04 Gelsenkirchen - Legia Warszawa : 14.11.2002r.
Stomil Olsztyn - Żalgris Wilno: 31.08.1996
Udinese Calcio - Legia Warszawa : 19.10.1999r.
Wisła Kraków - AC Parma : 14.11.2002r.
Wisła Kraków - AC Parma : 20.10.1998
Wisła Kraków - Anderlecht Bruksela : 26.08.2003r.
Wisła Kraków - Dinamo Tbilisi : 16.09.2004r.
Wisła Kraków - FC Barcelona : 08.08.2001r.
Wisła Kraków - FC Porto : 26.10.2000r.
Wisła Kraków - Glentoran Belfast : 29.08.2002r.
Wisła Kraków - Hajduk Split : 27.09.2001r.
Wisła Kraków - Inter Mediolan : 30.10.2001r.
Wisła Kraków - Lazio Rzym : 27.02.2003r.
Wisła Kraków - NEC Nijmegen : 25.09.2003r.
Wisła Kraków - Newton: 29.07.1998
Wisła Kraków - NK Maribor Teatanic: 29.09.1998
Wisła Kraków - Omonia Nikozja : 30.07.2003r.
Wisła Kraków - Panatinaikos Ateny:
Wisła Kraków - Primorje Ajdovscina : 03.10.2002r.
Wisła Kraków - Real Madryt : 11.08.2004r.
Wisła Kraków - Real Saragossa : 28.09.2000r.
Wisła Kraków - Schalke 04 Gelsenkirchen : 28.11.2002r.
Wisła Kraków - Skonto Ryga : 01.08.2001r.
Wisła Kraków - Trabzonspor : 11.08.1998r.
Wisła Kraków - Valerenga Oslo : 27.11.2003r.
Wisła Kraków - Victoria Guimaraes:
Wisła Kraków - WIT Georgia Tbilisi : 04.08.2004r.
Wisła Kraków - Żeljeznicar Sarajevo : 24.08.2000r.
Wisła Płock - Fk Ventspils: 28.08.03
Wisła Płock - Grasshopper: 25.08.05
Zagłębie Lubin - FC Dinaburg: 23.06.02
Zagłębie Lubin - Hibernians: 17.06.01
Zagłębie Lubin - Shirak Gyumri:
Zagłębie Lubin - Slaven Belpupo: 01.07.00
Zagłębie Lubin - Sporting Lokeren: 01.07.01



Ligi  Polskie

powrót na górę strony

AKS Chorzów - brak nazwy:
Amica Wronki - Dyskobolia Grodzisk: 18.10.2003
Amica Wronki - GKS Katowice: 09.03.2002
Amica Wronki - GKS Katowice: 29.10.2003
Amica Wronki - Górnik Polkowice: 27.03.2004
Amica Wronki - Lech Poznań: 15.08.2003
Amica Wronki - Lech Poznań: 19.04.2003
Amica Wronki - Legia Warszawa: 10.08.2002
Amica Wronki - Polonia Warszawa: 19.03.2003
Amica Wronki - Wisła Kraków: 30.08.2003
Amica Wronki - Wisła Płock: 27.09.2003
Arka Gdynia - brak nazwy:
Arka Gdynia - RKS Radomsko: 25.08.2004
Arka Gdynia - Stal Stalowa Wola: 30.04.2003
Arka Gdynia (Bajera) - brak nazwy: jesień 2002
Arka Gdynia (Kozłowski) - brak nazwy: jesień 2002
Arka Gdynia (Kusto) - brak nazwy: jesień 2002
Arka Gdynia (Murawski) - brak nazwy: jesień 2002
Arka Gdynia (Pudysiak) - brak nazwy: jesień 2002
Arka Gdynia (Rusinek) - brak nazwy:
Arka Gdynia (Smarzyński) - brak nazwy: jesień 2002
Arka Gdynia (Stencel) - brak nazwy:
Babia Góra Sucha Beskidzka - brak nazwy:
Baildon Katowice - brak nazwy:
Bałtyk Gdynia - brak nazwy:
BKS Bielsko Biała - brak nazwy:
BKS Bielsko Biała - brak nazwy:
BKS Bolesławiec - brak nazwy:
Błękitni Kielce - Radomiak:
Błękitni Stargrad - KP Konin:
Bobrek Bytom - brak nazwy:
Boruta Zgierz - Jagiellonia Białystok:
Broń Radom - Hutnik Warszawa: 02.04.2005
Broń Radom - Pogoń Siedlce: 18.08.2001
Broń Radom - Powiślanka Lipsko: 26.03.2005
Broń Radom - Sadownik Błędów: 10.09.2005
Broń Radom - Wicher Kobyłka: 16.04.2005
Broń Radom - Zwolenianka Zwoleń: 11.10.2004
Ceramika Opoczno - Hutnik Kraków: 07.11.1998
Ceramika Opoczno - Piotrcovia: 03.10.1998
Chojnowianka - brak nazwy:
Chrobry Głogów - brak nazwy:
Chrobry Głogów - brak nazwy: 13.08.2000
CKS Czeladź - brak nazwy:
Clepardia Kraków - brak nazwy:
Cracovia - Alit:
Cracovia - Aluminium Konin: 25.20.2003
Cracovia - brak nazwy:
Cracovia - Błękitni Stargard: 07.09.2003
Cracovia - Dalin Myślenice: 05.06.1999
Cracovia - GKS Bełchatów: 12.10.2003
Cracovia - Górnik Wieliczka: 20.05.2000
Cracovia - KSZO Ostrowiec: 27.09.2003
Cracovia - Lublinianka: 09.08.1998
Cracovia - Podbeskidzie:
Cracovia - Polonia Przemyśl: 18.09.1999
Cracovia - Polonia Przemyśl:
Cracovia - Proszowianka:
Cracovia - Tłoki Gorzyce: 15.11.2003
Cracovia - Szydłowianka:
Cracovia - Zagłębie Lubin: 20.09.2003
Czarni Pawłosiów - brak nazwy:
Czuwaj Przemyśl - Golbalux Wiązownica : 18.05.2002
Drawa Drawsko Pomorskie - brak nazwy:
Dyskobolia - Odra Wodzisław: 17.08.2003
Fablok Chrzanów - brak nazwy:
Flota Świnoujście - brak nazwy:
Garbarnia Kraków - brak nazwy:
GKS Bełchatów - Arka Gdynia: 13.10.2002
GKS Bełchatów - Hetman Zamość: 09.08.1997
GKS Bełchatów - Odra Wodzisław: 18.06.1997
GKS Bełchatów - Polonia Bytom: 05.12.2009
GKS Bełchatów - Raków Częstochowa: 20.09.1995
GKS Bełchatów - Ruch Radzionków: 01.08.2001
GKS Katowice - Amica Wronki: 16.11.1995
GKS Katowice - GKS Bełchatów: 14.08.1996
GKS Katowice - GKS Tychy: 12.06.1996
GKS Katowice - Górnik Zabrze: 02.11.1996
GKS Katowice - Górnik Zabrze: 20.04.1994
GKS Katowice - ŁKS Łódź: 1996
GKS Katowice - Odra Wodzisław: 19.09.1996
GKS Katowice - Ruch Chorzów: 23.11.2001
Glinik Karpatia Tarnovia - brak nazwy:
Górnik Czerwionka - brak nazwy:
Górnik Łęczna - Amica Wronki: 11.06.2004
Górnik Łęczna - Arka Gdynia: 06.04.2002
Górnik Łęczna - Arka Gdynia: 22.03.2003
Górnik Łęczna - Avia Świdnik: 20.03.1999
Górnik Łęczna - Ceramika Opoczno: 09.05.2001
Górnik Łęczna - Ceramika Opoczno: 19.10.2002
Górnik Łęczna - Ceramika Opoczno: 20.04.2002
Górnik Łęczna - Cracovia: 07.08.2004
Górnik Łęczna - Dolcan Ząbki: 26.08.2000
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów: 04.10.2000
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów: 10.08.2002
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów: 18.08.2001
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów: 29.04.2000
Górnik Łęczna - GKS Katowice: 06.10.1999
Górnik Łęczna - Górnik Polkowice: 05.05.2002
Górnik Łęczna - Górnik Polkowice: 11.11.2000
Górnik Łęczna - Górnik Zabrze: 07.03.2001
Górnik Łęczna - Grunwald Ruda Śląska: 07.06.2000
Górnik Łęczna - Hetman Zamość: 09.09.2000
Górnik Łęczna - Hetman Zamość: 24.10.2001
Górnik Łęczna - Hutnik Kraków: 01.08.1998
Górnik Łęczna - Hutnik Kraków: 22.08.2001
Górnik Łęczna - Hutnik Kraków: 22.09.2001
Górnik Łęczna - Jagiellonia: 08.09.2001
Górnik Łęczna - Jeziorak Iława: 20.05.2000
Górnik Łęczna - KP Konin: 16.04.2000
Górnik Łęczna - KS Myszków: 09.03.2002
Górnik Łęczna - KS Myszków: 25.04.2001
Górnik Łęczna - KSZO Ostrowiec: 22.07.2000
Górnik Łęczna - KSZO Ostrowiec: 28.10.2000
Górnik Łęczna - Lech Poznań: 08.05.2004
Górnik Łęczna - Lech Poznań: 21.07.2001
Górnik Łęczna - Lech Poznań: 29.07.2000
Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk: 19.05.2001
Górnik Łęczna - Legia Warszawa: 21.03.2004
Górnik Łęczna - ŁKS Łódź: 03.04.2002
Górnik Łęczna - ŁKS Łódź: 18.10.2000
Górnik Łęczna - ŁKS Łódź: 24.08.2002
Górnik Łęczna - Odra Opole: 02.06.2001
Górnik Łęczna - Odra Opole: 17.11.2001
Górnik Łęczna - Odra Wodzisław: 17.04.2004
Górnik Łęczna - Piotrcovia: 09.04.2003
Górnik Łęczna - Polar Wrocław: 03.11.2001
Górnik Łęczna - Polar Wrocław: 08.09.2002
Górnik Łęczna - Polar Wrocław: 16.06.2001
Górnik Łęczna - Polonia Bytom: 02.05.2001
Górnik Łęczna - Raków Częstochowa: 04.03.2000
Górnik Łęczna - RKS Radomsko: 04.04.1998
Górnik Łęczna - RKS Radomsko: 18.03.2001
Górnik Łęczna - RKS Radomsko: 29.03.2000
Górnik Łęczna - Ruch Radzionków: 27.04.2002
Górnik Łęczna - Ruch Radzionków: 31.10.2002
Górnik Łęczna - Siarka Tarnobrzeg: 30.10.1999
Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola: 07.05.2000
Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola: 31.05.2003
Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola: 18.11.2000
Górnik Łęczna - Szczakowianka: 16.03.2002
Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław: 08.04.2000
Górnik Łęczna - Świt NDM: 01.12.2001
Górnik Łęczna - Świt NDM: 07.06.2003
Górnik Łęczna - Świt NDM: 15.03.2000
Górnik Łęczna - Świt NDM: 31.03.2001
Górnik Łęczna - Tłoki Gorzyce: 04.08.2001
Górnik Łęczna - Tłoki Gorzyce: 25.07.2001
Górnik Łęczna - Wisła Kraków: 21.05.2004
Górnik Łęczna - Wisła Płock: 01.09.2001
Górnik Łęczna - Włókniarz Kietrz: 13.04.1001
Górnik Łęczna - Włókniarz Kietrz: 13.10.2001
Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin: 10.10.2001
Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin: 15.06.2003
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec: 12.08.2000
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec: 24.03.2002
Górnik Łęczna - Amica Wronki: 23.08.2003
Górnik Polkowice - brak nazwy:
Górnik Polkowice - brak nazwy:
Górnik Polkowice - karnet: jesień 2003
Górnik Polkowice - karnet: wiosna 2003
Górnik Polkowice - karnet: wiosna 2004
Górnik Polkowice - Ruch Chorzów:
Górnik Polkowice - Świt NDM:
Górnik Polkowice - Świt NDM:
Górnik Polkowice - Zagłębie Lubin: 20.03.2001
Górnik Polkowice - Polar Wrocław: 02.03.2002
Górnik Polkowice - ŁKS Łódź: 19.04.2003
Górnik Wałbrzych - Szombierki Bytom:
Górnik Wałbrzych - Śląsk Wrocław: 20.05.1998
Górnik Zabrze - Flota Świnoujście: 26.03.2010
Górnik Zabrze - Warta Poznań: 26.05.2010
Górnik Zabrze - KSZO Ostrowiec: 03.08.2009
Górnik Zabrze - Cracovia: 16.11.2008
Górnik Zabrze - Lech Poznań: 15.03.2009
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa: 30.05.2009
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk: 02.05.2009
Górnik Zabrze - MKS Kluczbork: 11.04.2010
Górnik Zabrze - Jagiellonia: wiosna 2009
Górnik Zabrze - Arka Gdynia: 06.03.2009
Górnik Zabrze - Odra Wodzisław: 16.05.2009
Górnik Zabrze - ŁKS Łódź: 10.10.2009
Górnik Zabrze - Stal Stalowa Wola: 16.05.2010
Górnik Zabrze - GKS Katowice: 16.08.2009
Górnik Zabrze - Sandecja: 06.09.2009
Górnik Zabrze - : 11.05.1996
Górnik Zabrze - Polonia Bytom: 18.04.2009
Górnik Zabrze - Górnik Polkowice:
Górnik Zabrze - Odra Wodzisław:
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin:
GR OM Okunin - GKP Targówek : 06.05.2001
Granat Skarżysko - brak nazwy:
Grunwald Ruda Śląska - brak nazwy: 28.08.1999
Heko Czermno - Górnik Wieliczka: 11.06.2005
Heko Czermno - Hetman Zamość: 04.09.2004
Heko Czermno - Pogoń Leżajsk: 03.05.2005
Heko Czermno - Sandecja: 07.08.2004
Heko Czermno - Stal Stalowa Wola: 14.05.2005
Heko Czermno - Wierna Małogoszcz: 18.09.2004
Hetman - brak nazwy:
Hetman Zamość - KP Konin: 23.03.2003
Hetman Zamość - brak nazwy:
Hetman Zamość - Dolcan Ząbki: 14.04.2001
Hetman Zamość - Górnik Polkowice: 14.10.2000
Hetman Zamość - Górnik Polkowice: 21.05.2003
Hetman Zamość - Hutnik Kraków: 13.04.2002
Hetman Zamość - Kmita Zabierzów: 28.08.2004
Hetman Zamość - KS Myszków: 09.06.2001
Hetman Zamość - KSZO Ostrowiec: 05.05.2001
Hetman Zamość - ŁKS Łódź: 05.10.2002
Hetman Zamość - ŁKS Łódź: 20.10.2001
Hetman Zamość - Piotrcovia: 23.11.2002
Hetman Zamość - Polar Wrocław: 12.05.2001
Hetman Zamość - Polar Wrocław: 17.11.2001
Hetman Zamość - Polonia Bytom: 18.11.2000
Hetman Zamość - RKS Radomsko: 22.10.2000
Hetman Zamość - Ruch Radzionków: 14.11.2001
Hetman Zamość - Stal Stalowa Wola: 06.09.2003
Hetman Zamość - Szczakowianka: 22.09.2001
Hetman Zamość - Świt NDM: 01.09.2001
Hetman Zamość - Świt NDM: 21.09.2002
Hetman Zamość - Świt NDM: 26.05.2001
Hetman Zamość - Tłoki Gorzyce: 16.09.2000
Hetman Zamość - Wisła Płock: 24.03.2002
Hetman Zamość - Włókniarz Kietrz: 04.11.2000
Hetman Zamość - Zagłębie Lubin: 02.10.2001
Hetman Zamość - Włókniarz Kietrz: 22.08.2001
Hutnik Kraków - Górnik Wieliczka:
Hutnik Kraków - Hetman Zamość: 02.05.2007
Hutnik Kraków - Korona II Kielce: 23.08.2006
Hutnik Kraków - LKS Nieczecza: 13.09.2008
Hutnik Kraków - Łada Biłgoraj:
Hutnik Kraków - Motor Lublin:
Hutnik Kraków - Motor Lublin:
Hutnik Kraków - Proszowianka:
Hutnik Kraków - Sandecja:
Hutnik Kraków - Sandecja:
Igloopol - brak nazwy:
Izolator - brak nazwy:
Jagiellonia Białystok - brak nazwy:
Jagiellonia Białystok - brak nazwy:
Jagiellonia Białystok - brak nazwy:
Jagiellonia Białystok - : 10.04.2004
Jagiellonia Białystok - Polar Wrocław: 02.06.2004
Jagiellonia Białystok - Tłoki Gorzyce: 22.05.2004
Janina Libiąż - brak nazwy:
Jeziorak Iława - Górnik Łęczna: 16.08.1997
Jeziorak Iława - Lech Poznań: 10.09.1997
Jeziorak Iława - Okocimski Brzesko: 30.08.1997
Jeziorak Iława - Wawel Kraków: 26.07.1998
JKS Jarosławiec - brak nazwy:
Karpaty Krosno - brak nazwy:
Kłos Pełczyce - Wybrzeże Rewal: 01.05.2002
Kmita Zabierzów - Iskra Krzęcin: 23.03.2002
Korona Kielce - brak nazwy: 2002/2003
Korona Kielce - brak nazwy: 1998/1999
Korona Kielce - brak nazwy: wiosna 2003
Korona Kielce - Cracovia: 09.05.1998
Korona Kielce - Górnik Łęczna: 27.10.2004
Korona Kielce - Kujawiak Włocławek: 11.04.1998
Korona Kielce - Odra Wodzisław: 17.09.2003
Korona Kielce - Piast Gliwice: 05.09.2004
Korona Kielce - Ruch Chorzów: 08.03.2008
Korona Kielce - Stal Mielec: 27.11.2004
KP Konin - brak nazwy:
KP Konin - Elana Toruń:
KS Częstochowa - brak nazwy:
KS Myszków - Chrobry Głogów: 18.06.xxxx
KS Myszków - brak nazwy: 07.09.2002
KS Suchedniów - brak nazwy:
KSZO Ostrowiec - brak nazwy:
KSZO Ostrowiec - Ceramika Opoczno: 16.08.2003
KSZO Ostrowiec - Ceramika Opoczno: 25.03.2000
KSZO Ostrowiec - Górnik Łęczna: 12.05.2002
KSZO Ostrowiec - karnet: wiosna 1998
KSZO Ostrowiec - Korona Kielce: 09.04.2005
KSZO Ostrowiec - Podbeskidzie: 12.10.2003
KSZO Ostrowiec - Raków Częstochowa: 08.04.1998
KSZO Ostrowiec - RKS Radomsko: 27.04.2002
KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów: 30.04.2005
KSZO Ostrowiec - Unia Janikowo: 26.06.2004
KSZO Ostrowiec - Wisła Kraków: 28.03.1998
KSZO Ostrowiec - Wisła Płock: 11.05.1997
KSZO Ostrowiec - Zagłębie Lubin: 23.03.2002
KSZO Ostrowiec - Zagłębie Lubin: 24.08.2002
KSZO Ostrowiec - Arka Gdynia: 04.09.2001
Lech Poznań - brak nazwy:
Lech Poznań - brak nazwy:
Lech Poznań - brak nazwy:
Lech Poznań - Dyskobolia: 11.11.2002
Lech Poznań - Dyskobolia: 13.09.2003
Lech Poznań - Górnik Łęczna: 17.10.2003
Lech Poznań - Górnik Łęczna: 10.03.2001
Lech Poznań - Górnik Polkowice: 08.11.2003
Lech Poznań - Górnik Polkowice:
Lech Poznań - KS Myszków: 07.10.2001
Lech Poznań - Lech CUP: 26.01.2002
Lech Poznań - Legia Warszawa: 03.04.2004
Lech Poznań - Ruch Chorzów: 03.05.2003
Lech Poznań - Szczakowianka: 20.10.2001
Lech Poznań - Świt NDM: 22.09.2001
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec: 05.08.2000
Lech Poznań - Zagłebie lubin:
Lechia Gdańsk - brak nazwy:
Lechia Gdańsk - brak nazwy:
Lechia Gdańsk - GKS Tychy:
Lechia Gdańsk - Odra Chojna: 25.09.2004
Lechia Gdańsk - Pogoń II Szczecin: 11.09.2004
Legia Warszawa - Dyskobolia: 18.03.2003
Legia Warszawa - Wisła Płock: 11.05.2003
Legia Warszawa - Lech Poznań: 21.05.2003
Legia Warszawa - Ruch Chorzów: 31.05.2003
Legia Warszawa - Górnik Łęczna: 16.08.2003
Legia Warszawa - Lech Poznań: 29.08.2003
Legia Warszawa - Korona Kielce: 22.10.2003
Legia Warszawa - brak nazwy:
Legia Warszawa - brak nazwy:
Legia Warszawa - brak nazwy: wiosna 2000
Legia Warszawa - Polonia Warszawa: 07.10.2002
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin: 07.05.2000
Legia Warszawa - Amica Wronki: 18.03.2000
Legia Warszawa - karnet: wiosna 2000
Legia Warszawa - Dyskobolia: 29.10.2003
Legia Warszawa - GKS Katowice: 22.11.2003
Legia Warszawa - Polonia Warszawa: 06.03.2011
Legia Warszawa - Górnik Polkowice: 03.09.2004
Legia Warszawa - Hutnik Kraków: 23.03.2002
Legia Warszawa - Jagiellonia: 16.03.2002
Legia Warszawa - Lech Poznań: 05.05.2002
Legia Warszawa - Wisła Płock: 09.03.2002
Legionovia - Polonia Lidzbark: 04.05.2002
Legionovia - Mlekovita Wysokie: 06.09.2003
Legionovia - Polonia II Warszawa: 19.10.2002
Legionovia - Radomiak: 16.03.2002
Legionovia - Unia Skierniewice: 21.09.2002
MKS Kluczbork - brak nazwy:
MKS Końskie - brak nazwy:
MKS Mława - Radomiak: 29.05.2004
MKS Neptun Końskie - brak nazwy:
Motor Lublin - brak nazwy:
Motor Lublin - Błękitni Kielce: 22.03.1998
Motor Lublin - Stal Rzeszów: 02.05.2004
Motor Lublin - Stal Stalowa Wola: 27.08.2003
Motor Lublin - Radomiak: 23.05.1999
Naprzód Rydułtowy - brak nazwy:
Naprzód Rydułtowy - brak nazwy:
Odra Opole - Podbeskidzie: 01.08.2008
Odra Opole - Polonia Bytom: 12.05.2001
Odra Opole - Polonia Bytom: 25.10.2003
Odra Opole - Śląsk Wrocław: 08.11.2003
Odra Opole - Tur Turek: 10.08.2008
Odra Opole - brak nazwy:
Odra Wodzisław - Amica Wronki: 06.04.2002
Odra Wodzisław - Amica Wronki: 08.11.2003
Odra Wodzisław - GKS Katowice: 29.07.2000
Odra Wodzisław - Górnik Zabrze: 22.05.2004
Odra Wodzisław - Górnik Zabrze: 31.07.1999
Odra Wodzisław - Legia Warszawa: 11.09.2004
Odra Wodzisław - Legia Warszawa: 20.03.2002
Odra Wodzisław - Legia Warszawa: 27.03.2002
Odra Wodzisław - Legia Warszawa: 28.04.2001
Odra Wodzisław - Polonia Warszawa: 02.03.2002
Odra Wodzisław - Polonia Warszawa: 18.11.2000
Odra Wodzisław - Polonia Warszawa: 31.05.2003
Odra Wodzisław - Ruch Chorzów: 13.08.2000
Odra Wodzisław - Ruch Chorzów: 30.08.2008
Odra Wodzisław - Szczakowianka: 22.03.2003
Odra Wodzisław - Wisła Kraków: 21.10.2001
Odra Wodzisław - Wisła Płock: 23.11.2002
Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin: 09.04.2003
Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin: 16.09.2000
Odra Wodzisław - brak nazwy:
Olimpia Poznań - brak nazwy:
Pelikan Łowicz - brak nazwy:
Pelikan Łowicz - Mazowsze Grójec: 09.03.2003
Piast Gliwice - brak nazwy: jesień 2008
Piast Nowa Ruda - brak nazwy:
Podbeskidzie - Arka Gdynia: 15.09.2002
Podbeskidzie - Korona Kielce: 21.08.2004
Pogoń Oleśnica - brak nazwy:
Pogoń Staszów - brak nazwy:
Pogoń Szczecin - KP Konin: 08.08.2003
Pogoń Szczecin - Amica Wronki: 17.11.2001
Pogoń Szczecin - Dyskobolia: 10.08.2002
Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów: 06.06.2004
Pogoń Szczecin - GKS Katowice: 13.04.2002
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze: 12.05.2001
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze: 31.08.2002
Pogoń Szczecin - Jagiellonia: 08.05.2004
Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź: 20.03.2004
Pogoń Szczecin - Odra Wodzisław: 23.03.2002
Pogoń Szczecin - Polar Wrocław: 29.08.2003
Pogoń Szczecin - Polonia : 16.03.2002
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa: 09.08.1997
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa: 10.05.2003
Pogoń Szczecin - RKS Radomsko: 28.04.2004
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów: 31.03.2001
Pogoń Szczecin - Szczakowianka: 03.04.2004
Pogoń Szczecin - Wisła Płock: 26.10.2002
Polar Wrocław - Zagłębie Lubin: 23.11.2000
Polonia Bystrzyca - brak nazwy:
Polonia Bytom - brak nazwy:
Polonia Bytom - brak nazwy:
Polonia Bytom - brak nazwy:
Polonia Bytom - brak nazwy:
Polonia Bytom - Śląsk Wrocław: 27.02.2010
Polonia Bytom - Wisła Kraków: 27.03.2010
Polonia Bytom - brak nazwy: 2008/2009
Polonia Chodzież - brak nazwy:
Polonia Nysa - brak nazwy:
Polonia Warszawa - Cracovia: 13.05.2005
Polonia Warszawa - Cracovia: 30.04.2006
Polonia Warszawa - GKS Katowice: 04.05.2003
Polonia Warszawa - GKS Katowice: 28.08.2004
Polonia Warszawa - Górnik Zabrze: 13.11.2004
Polonia Warszawa - Górnik Zabrze: 27.05.2001
Polonia Warszawa - Górnik Zabrze: 11.06.2004
Polonia Warszawa - Górnik Łęczna: 21.08.2004
Polonia Warszawa - Lech Poznań: 25.08.2002
Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin: 18.09.2004
Polonia Warszawa - RKS Radomsko: 04.05.1996
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów: 14.04.2001
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin: 02.10.2004
Pomezania Malbork - Bałtyk Gdynia: 20.09.1997
Pomezania Malbork - Chemik Bydgoszcz: 16.11.1997
Pomezania Malbork - Jantar Ustka: 18.10.1997
Pomezania Malbork - Koszubia Kościerzyna: 06.09.1997
Pomezania Malbork - Olimpia Grudziądz: 02.11.1997
Pomezania Malbork - Siarka Tarnobrzeg: 17.08.1996
Pomezania Malbork - Stolem Gniewno: 13.08.1997
Pomezania Malbork - Zawisza Bydgoszcz: 13.08.1997
Radomiak - brak nazwy:
Radomiak - Legia Warszawa: 11.11.2003
Radomiak - Legionovia: 12.06.2004
Radomiak - Ruch Chorzów: 14.08.2004
Radomiak - Stal Głowno: 12.05.2004
Raków Częstochowa - brak nazwy:
Raków Częstochowa - brak nazwy:
Raków Częstochowa - brak nazwy:
Raków Częstochowa - karnet: 2003/2004
Resovia - brak nazwy:
Resovia - brak nazwy:
Resovia - brak nazwy:
RKS Radomsko - Górnik Polkowice: 15.11.2000
RKS Radomsko - karnet: wiosna 2004
RKS Radomsko - Okocimski Brzesko: 23.09.1995
RKS Ursus - brak nazwy:
Ruch Chorzów - KP Konin: 13.09.2003
Ruch Chorzów - Amica Wronki: 24.04.2002
Ruch Chorzów - Amica Wronki: 2001/2002
Ruch Chorzów - Arka Gdynia: 08.11.2008
Ruch Chorzów - Cracovia: 12.09.2008
Ruch Chorzów - Dyskobolia: 08.04.2008
Ruch Chorzów - Dyskobolia: 17.06.2001
Ruch Chorzów - Dyskobolia: 24.05.2003
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów: 04.05.2005
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów: 30.08.2002
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów: wiosna 2002
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze: 01.08.2002
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze: 02.03.2008
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze: 15.10.1997
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze: 28.02.2009
Ruch Chorzów - Heko Czermno: 05.05.2006
Ruch Chorzów - Hutnik Kraków: 1996
Ruch Chorzów - Jagiellonia: 10.05.2008
Ruch Chorzów - Jagiellonia: 27.09.2008
Ruch Chorzów - Jagiellonia: 29.10.2005
Ruch Chorzów - Jagiellonia: 13.10.2006
Ruch Chorzów - Korona Kielce: 26.08.2007
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec: 02.09.2006
Ruch Chorzów - Lech Poznań: 19.10.2008
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk: 16.08.2008
Ruch Chorzów - Legia Warszawa: 03.05.2008
Ruch Chorzów - Legia Warszawa: 07.05.2009
Ruch Chorzów - Legia Warszawa: 04.05.2002
Ruch Chorzów - Legia Warszawa: 29.11.2001
Ruch Chorzów - Legia Warszawa: 80/90
Ruch Chorzów - Legia Warszawa: 04.05.2002
Ruch Chorzów - brak nazwy:
Ruch Chorzów - ŁKS Łódź: 29.04.2000
Ruch Chorzów - ŁKS Łódź: 23.05.2009
Ruch Chorzów - Odra Opole: 11.08.2006
Ruch Chorzów - Odra Wodzisław: 12.04.2008
Ruch Chorzów - Panathinaikos Ateny: 01.06.2005
Ruch Chorzów - Piast Gliwice: 31.05.2006
Ruch Chorzów - Podbeskidzie: 09.06.2007
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin: 20.03.2002
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin: 24.04.2004
Ruch Chorzów - Polonia Bytom: 22.08.2008
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa: 08.08.1998
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa: 17.11.2001
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa: 19.03.2007
Ruch Chorzów - Radomiak: 31.03.2005
Ruch Chorzów - Raków Częstochowa:
Ruch Chorzów - RKS Radomsko: 13.10.2001
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław: 11.11.2008
Ruch Chorzów - Świt NDM: 02.09.2005
Ruch Chorzów - Wisła Kraków: 13.04.2002
Ruch Chorzów - Wisła Kraków: 18.09.1999
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin: 09.06.2001
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin: 13.05.2000
Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz: 30.09.2006
Ruch Chorzów - brak nazwy: 2010
Ruch Radzionków - brak nazwy:
Ruch Radzionków - brak nazwy:
Ruch Radzionków - brak nazwy:
Ruch Radzionków - brak nazwy:
Ruch Radzionków - Carbo Gliwice: 06.09.2003
Ruch Radzionków - Chrobry Głogów: 29.05.2004
Ruch Radzionków - Górnik Katowice: 18.10.2003
Ruch Radzionków - Lech Zielona Góra: 18.04.2004
Ruch Radzionków - Miedź Legnica: 29.10.2003
Ruch Radzionków - Odra Opole: 19.05.2004
Ruch Radzionków - Polonia Bytom: 12.05.2004
Ruch Radzionków - Rozwój Katowice: 08.11.2003
Ruch Radzionków - Rozwój Katowice: 21.05.2005
Ruch Radzionków - Swornica Czarnowąsy: 09.08.2003
Ruch Radzionków - Śląsk Wrocław: 03.04.2004
Ruch Radzionków - Walka Zabrze: 23.08.2003
Ruch Radzionków - Włókniarz Kietrz: 16.05.2004
Sandecja - brak nazwy:
Sarmacja Będzin - Raków Częstochowa: 16.10.2004
Sarmacja Będzin - Sparta Lubliniec: 16.04.2005
Sarmacja Będzin - Unia Ząbkowice: 14.09.2002
Sarmacja Będzin - Unia Ząbkowice: 01.09.2001
Sokół Ostróda - brak nazwy:
Sokół Ostróda - Sparta Augustów:
Sokół Ostróda - Warmia Grajewo:
Stal Herb - brak nazwy:
Stal Mielec - brak nazwy:
Stal Rzeszów - Hetman Zamość:
Stal Rzeszów - Korona Kielce:
Stal Rzeszów - Motor Lublin:
Stal Rzeszów - Nida Pińczów:
Stal Rzeszów - Pogoń Staszów:
Stal Rzeszów - Polonia Przemyśl:
Stal Rzeszów - Sandecja:
Stal Rzeszów - Skawinka Skawina:
Stal Rzeszów - Skawinka Skawina:
Stal Rzeszów - Unia Tarnów:
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj:
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj:
Stal Stalowa Wola - brak nazwy:
Stal Stalowa Wola - : 02.10.2002
Stal Szczecin - brak nazwy:
Start Radziejów - brak nazwy:
Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź: 29.07.1995
Stomil Olsztyn - Piotrcovia: 14.09.2002
Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów: 15.09.2001
Stomil Olsztyn - Siarka Tarnobrzeg: 20.04.1996
Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław: 29.09.2001
Stomil Olsztyn - Zagłębie Lubin: 18.05.1996
Szczakowianka - brak nazwy:
Szczakowianka - Zagłębie Lubin:
Ślask Wrocław - brak nazwy: 2001/2002
Ślask Wrocław - brak nazwy: 2001/2002
Ślask Wrocław - brak nazwy:
Ślask Wrocław - brak nazwy:
Ślask Wrocław - brak nazwy:
Ślask Wrocław - RKS Radomsko:
Ślask Wrocław - Ruch Chorzów: 06.04.1999
Ślask Wrocław - Ruch Chorzów: 06.12.2008
Ślask Wrocław - Ruch Chorzów: 1998/1999
Ślask Wrocław - Ruch Radzionków:
Ślask Wrocław - Odra Opole: 09.06.2004
Ślask Wrocław - Miedź Legnica: 16.05.2004
Ślęza - brak nazwy:
Świt Nowy Dwór - brak nazwy: 25.09.1999
Tarnovia Tarnów - brak nazwy:
Tłoki Gorzyce 2 liga - brak nazwy:
Tomasovia - brak nazwy:
Unia Hrubieszów - brak nazwy:
Unia Oświęcim - brak nazwy:
Unia Tarnów - brak nazwy:
Victoria Jaworzno - brak nazwy:
Viret Zawiercie - brak nazwy:
Warta Śrem - brak nazwy:
Warta Zawiercie - brak nazwy: 11.11.2000
Wawel Kraków - Hutnik Kraków:
Wawel Kraków - Korona Kielce:
Wawel Wirek - brak nazwy:
Wierzyca Starogard Gdański - brak nazwy:
Wisła Kraków - Amica Wronki: 04.11.2000
Wisła Kraków - Amica Wronki: 06.06.2000
Wisła Kraków - Amica Wronki: 10.05.2002
Wisła Kraków - Amica Wronki: 21.03.2001
Wisła Kraków - brak nazwy: 1998
Wisła Kraków - brak nazwy:
Wisła Kraków - brak nazwy:
Wisła Kraków - brak nazwy:
Wisła Kraków - brak nazwy: 1998/1999
Wisła Kraków - Ceramika Opoczno: 01.12.2002
Wisła Kraków - Cracovia:
Wisła Kraków - Cracovia: 28.10.2006
Wisła Kraków - Cracovia: 20.04.2008
Wisła Kraków - Dyskobolia: 17.03.2001
Wisła Kraków - Dyskobolia: 12.06.2005
Wisła Kraków - Dyskobolia: 06.09.2000
Wisła Kraków - Dyskobolia: 23.10.2002
Wisła Kraków - Dyskobolia: 10.11.2007
Wisła Kraków - GKS Bełchatów: 09.03.2008
Wisła Kraków - GKS Bełchatów: 19.04.2000
Wisła Kraków - GKS Katowice: 01.10.2000
Wisła Kraków - GKS Katowice: 19.10.2003
Wisła Kraków - GKS Katowice: 18.05.2002
Wisła Kraków - Górnik Zabrze: 14.08.2007
Wisła Kraków - Górnik Łęczna: 30.10.2003
Wisła Kraków - Górnik Zabrze: 08.04.2001
Wisła Kraków - Górnik Zabrze: 14.05.2000
Wisła Kraków - Górnik Zabrze: 14.10.2001
Wisła Kraków - Górnik Zabrze: 22.08.2003
Wisła Kraków - Górnik Zabrze: 25.05.2005
Wisła Kraków - Jagiellonia: 06.10.2007
Wisła Kraków - Korona Kielce: 10.08.2007
Wisła Kraków - Korona Kielce: 17.09.2010
Wisła Kraków - KSZO Ostrowiec: 16.09.2001
Wisła Kraków - KSZO Ostrowiec: 06.10.2002
Wisła Kraków - KSZO Ostrowiec: 03.10.2001
Wisła Kraków - Lech Poznań: 29.04.2000
Wisła Kraków - Lech Poznań: 23.11.2002
Wisła Kraków - Lech Poznań: 01.09.2007
Wisła Kraków - Lech Poznań: 14.09.2008
Wisła Kraków - Lech Poznań: 22.11.2003
Wisła Kraków - Legia Warszawa: 28.10.2007
Wisła Kraków - Legia Warszawa: 26.05.2002
Wisła Kraków - Legia Warszawa: 12.11.2000
Wisła Kraków - Legia Warszawa: 09.04.2003
Wisła Kraków - Legia Warszawa: 03.09.2004
Wisła Kraków - Legia Warszawa: 07.11.1999
Wisła Kraków - Legia Warszawa: 26.11.2000
Wisła Kraków - ŁKS Łódź: 04.05.2008
Wisła Kraków - ŁKS Łódź: 28.11.2001
Wisła Kraków - Odra Wodzisław: 05.12.2008
Wisła Kraków - Odra Wodzisław: 2003
Wisła Kraków - Odra Wodzisław: 14.10.2006
Wisła Kraków - Odra Wodzisław: 22.03.2008
Wisła Kraków - Odra Wodzisław: 21.04.2001
Wisła Kraków - Odra Wodzisław: 04.03.2000
Wisła Kraków - Odra Wodzisław: 14.05.2005
Wisła Kraków - Odra Wodzisław: 04.03.2000
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin: 19.08.2000
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin: 14.09.2002
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin: 17.05.2005
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin: 24.11.2001
Wisła Kraków - Polonia Bytom: 09.08.2008
Wisła Kraków - Polonia Bytom: 23.09.2007
Wisła Kraków - Polonia Warszawa: 10.09.2000
Wisła Kraków - Polonia Warszawa: 21.05.2003
Wisła Kraków - Polonia Warszawa: 04.05.2000
Wisła Kraków - Polonia Warszawa: 10.10.1999
Wisła Kraków - Polonia Warszawa: 12.09.1999
Wisła Kraków - Ruch Chorzów: 09.08.2002
Wisła Kraków - Ruch Chorzów: 22.04.2000
Wisła Kraków - Ruch Chorzów: 22.10.2000
Wisła Kraków - Ruch Chorzów: 02.09.1999
Wisła Kraków - Ruch Chorzów: 05.04.2008
Wisła Kraków - Ruch Radzionków: 22.07.2000
Wisła Kraków - Stomil Olsztyn: 02.05.2001
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław: 09.05.2001
Wisła Kraków - Świt NDM: 16.08.2003
Wisła Kraków - Wisła Płock: 19.05.2001
Wisła Kraków - Wisła Płock: 09.11.2002
Wisła Kraków - Wisła Płock: 13.09.2003
Wisła Kraków - Wisła Płock: 07.05.2003
Wisła Kraków - Wisła Płock: 10.04.2002
Wisła Kraków - Wisła Płock: 25.07.1999
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin: 09.12.2007
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin: 26.03.2002
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin: 26.08.2001
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin: 06.06.2005
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin: 13.06.2001
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin: 1/8 PP
Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec: 10.05.2008
Wisła Płock - Amica Wronki: 14.05.2005
Wisła Płock - Amica Wronki: 18.08.2002
Wisła Płock - Amica Wronki: 24.04.2004
Wisła Płock - brak nazwy: xx.07.1994
Wisła Płock - Dyskobolia: 03.05.2003
Wisła Płock - Fotex Veszprem: 09.11.2002
Wisła Płock - Szczakowianka: 14.09.2002
Wisła Płock - GKS Katowice: 03.08.2002
Wisła Płock - GKS Katowice: 25.04.1998
Wisła Płock - Górnik Łęczna: 13.03.2002
Wisła Płock - Górnik Polkowice: 31.08.2003
Wisła Płock - Górnik Zabrze: 03.11.2002
Wisła Płock - Górnik Zabrze: 10.09.2002
Wisła Płock - Górnik Zabrze: 20.09.2003
Wisła Płock - Górnik Zabrze: 31.07.2004
Wisła Płock - Hutnik Kraków: 02.03.2002
Wisła Płock - Lech Poznań: 19.03.2005
Wisła Płock - Legia Warszawa: 12.06.2005
Wisła Płock - Legia Warszawa: 18.10.2003
Wisła Płock - Legia Warszawa: 19.10.2002
Wisła Płock - ŁKS Łódź: 25.08.2001
Wisła Płock - Odra Opole: 14.03.2001
Wisła Płock - Odra Wodzisław: 03.06.2003
Wisła Płock - Odra Wodzisław: 22.11.2003
Wisła Płock - Pogoń Szczecin: 17.05.2003
Wisła Płock - Polar Wrocław: 29.09.2001
Wisła Płock - Polonia Warszawa: 15.03.2002
Wisła Płock - Polonia Warszawa: 17.08.2003
Wisła Płock - RKS Radomsko: 23.04.2003
Wisła Płock - Ruch Chorzów: 19.04.2003
Wisła Płock - Wisła Kraków: 06.03.2002
Wisła Płock - Wisła Kraków: 09.04.2005
Wisła Płock - Wisła Kraków: 14.05.2003
Wisła Płock - Wisła Kraków: 25.05.2003
Wisła Płock - Zagłębie Lubin: 11.05.2005
Wisła Płock - Zagłębie Lubin: 28.08.2005
Wisła Puławy - brak nazwy:
Wisła Tczew - brak nazwy:
Wisłoka Dębica - brak nazwy:
Włókniarz Kietrz - brak nazwy:
Włókniarz Zgierz - brak nazwy:
Zagłębie Lubin - Aluminium Konin:
Zagłębie Lubin - brak nazwy:
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków:
Zagłębie Lubin - Garbarnia:
Zagłębie Lubin - brak nazwy:
Zagłębie Lubin - Dyskobolia: 21.06.2005
Zagłębie Lubin - karnet: wiosna 2004
Zagłębie Lubin - KSZO Ostrowiec:
Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź:
Zagłębie Lubin - brak nazwy:
Zagłębie Lubin - karnet: wiosna 2005
Zagłębie Lubin - Siarka Tarnobrzeg: 05.11.1995
Zagłębie Sosnowiec - brak nazwy:
Zagłębie Sosnowiec - brak nazwy:
Zagłębie Sosnowiec - brak nazwy:
Zagłębie Sosnowiec - brak nazwy:
Zagłębie Sosnowiec - brak nazwy:
Zagłębie Sosnowiec - brak nazwy:
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice: 30.10.2005
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie: 07.11.2004
Zagłębie Sosnowiec - Kotwica Kołobrzeg:
Zagłębie Sosnowiec - Kujawiak Włocławek: 13.11.2005
Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom: 02.10.2005
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów: 23.02.2008
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław: 18.04.2004
Zagłębie Sosnowiec - brak nazwy: 2006/2007
Zagłębie Sosnowiec - koszykówka: 05.02.1998
Zagłębie Sosnowiec - koszykówka: 10.12.1998
Zagłębie Sosnowiec - koszykówka: 17.01.1998
Zagłębie Sosnowiec - koszykówka: 31.10.1997
Zagłębie Sosnowiec - koszykówka:
Zagłębie Sosnowiec - hokej: 08.01.2005
Zawisza Bydgoszcz - brak nazwy:
Zgoda Malec - brak nazwy:


powrót na górę strony



Logowanie
 
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
Licznik odwiedzin
 
monitoring pozycji
Polecane strony
 


 
free counters
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 27 odwiedzającytutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=